O MNIE

Alina Evison – stylistka z ponad 14 letnim doświadczeniem zawodowym w branży mody w dziedzinie stylizacji i projektowania. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Jako Stylistka pracowała dla magazynów takich jak Twój Styl, Olivia, Bravo Girl, Bingo!, dodatków kolorowych dziennika Polska The Times. Współpracowała z telewizją Tvn i Tvn Style – przy programie „Agentka Do Zadań Specjalnych”. Obecnie jako Stylistka na stałe współpracuje z TV Puls oraz Katalogiem Marzeń. Stylizowała znane osobowości ze świata show biznesu w tym między innymi Beatę Tyszkiewicz, Agnieszkę Radwańską, Aleksandre Popławką, Kayah, Martynę Wojciechowską, Joanne Koroniewską, Marcina Prokopa, Pawła Deląga, zespół Perfect i wiele innych.

Stylizowane przez nią sesje zdjęciowe ukazywały się w magazynach takich jak Gala, Sens, Dobre Rady, Skarb Rossmann, Moda na Ślub, Tele Tydzień. Jako Stylistka współpracowała z marką kosmetyczną Bobbi Brown. Była główną stylistką w Polskiej Agencji Fotografów Forum, dla której przygotowywała stylizacje do sesji zdjęciowych z aktorami. Stylizowała kampanie reklamowe dla marek takich jak McDonald’s, Philps, Rado, W.Kruk, Deni Cler, Sembella, Prolube, Knorr.

Przygotowywała kostiumy do projektu filmowego, brytyjskiego artysty Matthew Noel-Tod’a pt.: „Obcy Aktorzy / Foreign Actors”, w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. A także do filmu w reżyserii aktorów Adama Adamonisa i Macieja Mikołajczyka pt. “Teatr Tańca Zakręcone Stopy odkryj Artystę”. Projektowała stroje dla hostess na eventy dla marek takich jak Apart, Narodowy Bank Polski, British American Tobacco czy Philp Morris.

Kolejne doświadczenia związane z modą i stylizacją zdobywała we francuskiej firmie odzieżowej 3Suisses, gdzie pracowała jako główna stylistka oraz osoba odpowiedzialna za visual merchandising i dekoracje witryn salonu. Pracowała również jako managerka i prawa ręka projektantki mody Teresy Rosati.

Poza kreowaniem wizerunku osób prywatnych prowadzi szkolenia z dress code’u oraz warsztaty modowe dla firm. Wśród jej klientów jest między innymi Grupa Ubezpieczeniowa PZU S.A. , Freeport Metrics, Grupa Klima Therm, Unique Bazaar i wiele innych.

Moda to moja pasja od dzieciństwa, która po studiach na ASP przerodziła się w zawód stylistki. Zajmuję się tworzeniem nowego, lepszego wizerunku – biznesowego a także na co dzień i szczególne okazje. Przeprowadzam również całkowitą metamorfozę stylu.

Praca personalnej stylistki sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję, widząc jak to co robię pozytywnie wpływa na lepsze samopoczucie i samoocenę, osób z którymi pracuję.

Proponowany przeze mnie styl oraz nową garderobę dobieram pod kątem osobowości, wykonywanego zawodu, trybu życia, urody oraz sylwetki moich klientów. Oferta dotyczy kobiet i mężczyzn.

Premium Wordpress Themes by UFO Themes