O MNIE

Alina Evison – stylistka z ponad 14 letnim doświadczeniem zawodowym w branży mody w dziedzinie stylizacji i projektowania. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Jako stylistka pracowała dla magazynów takich jak: Twój Styl, Olivia, Bravo Girl, Bingo!, dodatków kolorowych dziennika Polska The Times. Współpracowała z telewizją Tvn i Tvn Style – przy programie „Agentka Do Zadań Specjalnych”. A także z telewizją Puls oraz Puls 2. Stylizowała znane osobowości ze świata show biznesu w tym między innymi – Beatę Tyszkiewicz, Agnieszkę Radwańską, Justynę Steczkowską, Kayah, Karolinę Szostak,  Marcina Prokopa, zespół Perfect.

Stylizowane przez nią sesje ukazywały się w magazynach takich jak: Gala, Sens, Dobre Rady, Skarb Rossmann, Moda na Ślub, Tele Tydzień. Jako stylistka współpracowała z marką kosmetyczną Bobbi Brown. Była główną stylistką w Polskiej Agencji Fotografów Forum, dla której przygotowywała stylizacje do sesji zdjęciowych m.in. z Olgą Bołądź, Martyną Wojciechowską, Joanną Koroniewską, Aleksandrą Popławską, Pawłem Małaszyńskim, Pawłem Delągiem.  Stylizowała kampanie reklamowe dla marek takich jak McDonald’s, Philps, Rado, W.Kruk, Deni Cler, Sembella, Prolube, Knorr i wielu innych.

Przygotowywała kostiumy do projektu filmowego, brytyjskiego artysty Matthew Noel-Tod’a pt.: „Obcy Aktorzy / Foreign Actors”, w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. A także do filmu w reżyserii aktorów Adama Krawczyka i Macieja Mikołajczyka pt. Teatr Tańca Zakręcone Stopy: “Odkryj Artystę”. Projektowała stroje dla hostess na eventy dla marek takich jak Apart, Narodowy Bank Polski, British American Tobacco czy Philp Morris.

Kolejne doświadczenia związane z modą i stylizacją zdobywała we francuskiej firmie odzieżowej 3Suisses, gdzie pracowała jako główna stylistka oraz osoba odpowiedzialna za visual merchandising i dekoracje witryn salonu. Pracowała również jako managerka projektantki mody Teresy Rosati.

Poza kreowaniem wizerunku osób prywatnych prowadzi szkolenia z dress code’u oraz warsztaty modowe – dla firm. Wśród jej klientów jest między innymi Grupa Ubezpieczeniowa PZU S.A., Freeport Metrics, Grupa Klima Therm, Unique Bazaar i wiele innych.

Moda to moja pasja od dzieciństwa, która po studiach na ASP przerodziła się w zawód stylistki. Zajmuję się tworzeniem nowego, lepszego wizerunku – biznesowego a także na co dzień i szczególne okazje. Przeprowadzam również całkowitą metamorfozę stylu.

Praca personalnej stylistki sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję, widząc jak to co robię pozytywnie wpływa na lepsze samopoczucie i samoocenę, osób z którymi pracuję.

Proponowany przeze mnie styl oraz nową garderobę dobieram pod kątem osobowości, wykonywanego zawodu, trybu życia, urody oraz sylwetki moich klientów. Oferta dotyczy kobiet i mężczyzn.

Premium Wordpress Themes by UFO Themes