O MNIE

Alina Evison – stylistka z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym w branży mody w dziedzinie stylizacji i projektowania. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.

Jako Stylistka obecnie pracuje przede wszystkim jako stylistka osób prywatnych dla swojej marki Every Style. Na stałe współpracuje z Telewizją Puls oraz z Katalogiem Marzeń. Jako stylistka pracowała w wielu kobiecych magazynach takich jak Twój Styl, Olivia, Bravo Girl, Bingo!, oraz dodatków kolorowych dziennika Polska The Times poświęconych modzie i urodzie. Współpracowała z telewizją Tvn i Tvn Style – przy programie „Agentka Do Zadań Specjalnych”. Zdobywała doświadczenie pracując i stylizując znane osobowości jak Beata Tyszkiewicz, Agnieszka Radwańska, Aleksandra Popławska, Kayah, Martyna Wojciechowska, Joanna Koroniewska, Marcin Prokop, Paweł Deląg, zespół Perfect i wiele innych.

Stylizowane przez nią sesje zdjęciowe ukazywały się w magazynach takich jak Gala, Sens, Dobre Rady, Skarb Rossmann, Moda na Ślub, Tele Tydzień. Jako Stylistka współpracowała z marką kosmetyczną Bobbi Brown przy projektach związanych z metamorfozami kobiet. Była główną stylistką w Polskiej Agencji Fotografów Forum, dla której przygotowywała stylizacje do sesji zdjęciowych z ludzmi ze świata showbiznesu. Współpracowała z wieloma Agencjami Reklamowymi, dla których stylizowała kampanie reklamowe dla klientów takich jak m.in. Swatch Group, McDonald’s, Philips, W.Kruk, Deni Cler, Rossmann, Sembella, Prolube, Knorr.

Przygotowywała kostiumy do projektu filmowego, brytyjskiego artysty Matthew Noel-Tod’a pt.: „Obcy Aktorzy / Foreign Actors”, który wyświetlany był w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie a także w Londynie. Projektowała stroje na liczne  eventy dla marek takich jak Apart, Narodowy Bank Polski, British American Tobacco czy Philip Morris.

Kolejne doświadczenia związane z modą i stylizacją zdobywała we francuskiej firmie odzieżowej 3Suisses, gdzie pracowała jako główna stylistka marki oraz osoba odpowiedzialna za visual merchandising i dekoracje witryn salonu. Pracowała również jako managerka i prawa ręka projektantki mody Teresy Rosati.

Poza kreowaniem wizerunku osób prywatnych prowadzi szkolenia z dress code’u oraz warsztaty modowe dla firm oraz osób prywatnych. Wśród jej klientów jest między innymi Grupa Ubezpieczeniowa PZU S.A. , Freeport Metrics, Grupa Klima Therm, Unique Bazaar i wiele innych.

Moda to moja pasja od dzieciństwa, która po studiach na ASP przerodziła się w zawód stylistki. Zajmuję się tworzeniem nowego, lepszego wizerunku – biznesowego a także na co dzień i szczególne okazje. Przeprowadzam również całkowitą metamorfozę stylu.

Praca personalnej stylistki sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję, widząc jak to co robię pozytywnie wpływa na lepsze samopoczucie i samoocenę, osób z którymi pracuję.

Proponowany przeze mnie styl oraz nową garderobę dobieram pod kątem osobowości, wykonywanego zawodu, trybu życia, urody oraz sylwetki moich klientów. Oferta dotyczy kobiet i mężczyzn.

Premium Wordpress Themes by UFO Themes